درباره ما


مسئول فنی کلینیک : محمد فیضی دیزجی  ف-۴۰۸ با ۲۴ سال سابقه کار ، مجرب ترین درمانگر بیماریهای ستون فقرات

در کلینیک فیزیوتراپی آلفا مهمترین اصل کیفیت درمان است برای اطلاع از رضایتمندی بیماران و کیفیت درمان این مرکز به سایت فیزیوتراپی آلفا و اینستاگرام مراجعه فرمایید.

در این مرکز تجهیزات و درمانهای پیشرفته و خاص فیزیوتراپی که در اکثر مراکز دیگر وجود ندارد مانند تخت دکامپرشن در ضایعات ستون فقرات و cpm در چسبندگی های مفاصل و طب سوزنی در درمان قطعی درد و تحریک و باز آموزی عضلات کف لگن و اسفنکتر های مثانه و مقعدی وجود داشته ، اعمال میگردد.

فیزیوتراپی درمانی است که هدف اصلی آن ترمیم بافت های آسیب دیده می باشد اگرچه برخی از دستگاه های فیزیوتراپی تسکین دهنده درد می باشند ، اما هدف اصلی درمانهای فیزیوتراپی تسکین نبوده بلکه درمان علت ریشه ای درد می باشد در این مرکز با نگرش بر درمان ریشه ای و کامل بیماری و بهره گیری از تمام موارد های لازم برای این امر ، درمان ریشه ای انجام شده و بیماری پس از فیزیوتراپی عود نخواهد کرد.

کلینیک فیزیوتراپی آلفا

خدمات تخصصی کلینیک فیزیوتراپی آلفا
 1. درمان بالای ۷۰% بهبودی در بیش از ۴۰۰ بیمار ضایعه نخاعی گردنی و کمری که در نوع خود کم نظیر است
 2. درمان بیش از ۲۰۰۰ بیمار با دیسکوپاتی و فتق دیسک های پیشرفته گردنی و کمری با درصد بالای موفقیت ۹۰%
 3. توانبخشی کامل ضایعات نخاعی در حوزه های موسکولو اسکلتال عضلانی و تنفسی و مشکلات اسفنکترهای ادرار و مدفوع
 4. این مرکز مفتخر است که بیماران بخاطر کیفیت و تعهد در درمان به این مرکز مراجعه می نمایند. این مرکز با هیچ پزشک و موسسه درمانی قرارداد پورسانتی ندارد و لذا تعرفه های درمانی این مرکز از اکثر مراکز درمانی به میزان قابل توجهی پایین تر است.
 5. در این مرکز خدمات تخصصی فیزیوتراپی مانند لیزر ، شاک ویو ، مگنت ، cpm ، ترکشن با تعرفه های بیمه ای و بصورت مستقیم محاسبه می گردد.
 6. این مرکز با اکثر بیمه های درمانی اصلی و مکمل طرف قرارداد می باشد.
 7. در این مرکز تمام درمان های مورد نیاز برای بیمار هرچه توسط پزشک درخواست نشده باشد نیز بدون دریافت وجه اضافی اعمال می گردد تا درمان کامل و موثر انجام شود.
 8. با توجه به ارجاع زیاد بیمار توسط پزشکان متخصص و متعهد از سراسر تهران و شهرستان ها هیچ وجه اضافی از بیماران دریافت نمی گردد.
 9. تجهیزات این مرکز از مدرن ترین  دستگاه ها و برندهای اروپایی و با تاثیر دهی بالا می باشد
 10. در این مرکز فیزیوتراپی توسط متخصصین خانم و آقا انجام میشود.
 11. در این مرکز مشاوره و پیگیری درمان بصورت رایگان انجام می شود.

اکثر بیماران این مرکز خصوصا بیمارانی که از شهرستانها مراجعه می نمایند ، قبلا توسط مراکز دیگر درمان فیزیوتراپی شده اند ولی بخاطر بی نتیجه بودن درمان با معرفی بیماران دیگر به مرکز آلفا مراجعه می نمایند . با عنایت به نظرات بیماران درمان شده توسط این مرکز ، که در اینستاگرام فیزیوتراپی آلفا منعکس شده است ، کاملا مشخص است که این بیماران با نوع خاصی از فیزیوتراپی درمان شده اند و این باعث شده که نظر این بیماران نسبت به فیزیوتراپی و تاثیر گذاری آن بر بیماری های مختلف ، تغییر کند که در صحبت های ایشان کاملا واضح است. هر چند این مرکز مجهز به تجهیزات کامل و خاصی است که بعضا در مراکز دیگر یافت نمی شود ولی نگرش و هنر اصلی ما در نحوه درمان ساده و دقیق ماست .

اگرچه در این مرکز اکثر بیماریهای مختلف تحت درمان قرار می گیرد ولی تخصص اصلی فیزیوتراپی آلفا موارد ذیل می باشد :
 1. درمان بیماریهای ستون فقرات
 2. فیزیوتراپی بیماریهای ترمیمی عصب و تاندون
 3. درمان درد حاد و مزمن

کلینیک فیزیوتراپی آلفا