سال‌ها در زمینه درمان دردهای عضلانی و اسکلتی استفاده می‌شد و به علت توانایی در ترمیم بافت در اروپا و آمریکا بسیار پرکاربردتر از شاک‌ویو رادیال می‌باشد.

از سال ۲۰۰۹ کاربرد این روش در توان‌بخشی آقایان شناخته شد و در حال حاضر روشی مؤثر و ارجح در استرالیا، اروپا و حتی در ترکیه می‌باشد.

شرکت اشتورز سوییس بهترین و قدیمی‌ترین شرکت سازنده این دستگاه می‌باشد و بهترین اثرات درمانی را در مقالات این گروه داشته است. ما جهت درمان شما از بهترین و قوی‌ترین دستگاه این شرکت استفاده می‌کنی

نعوظ و اختلالت نعوظ چیست؟درمان مشکل جنسی مردان با امواج شاک ویو

با تحریک جنسی عروق و رگ‌های آلت گشاد شده و پرخون می‌شوند تا آلت به‌اندازه و سفتی موردنظر برسد که به آن حالت نعوظ گفته می‌شود همچنین این پرخونی باید تا اتمام عمل جنسی ماندگار باشد. ناتوانی در رسیدن به نعوظ یا (Erectile Dysfunction) اختلال نعوظ حفظ آن تعریف می‌شود.

 

کجی آلت تناسلی

به علت تشکیل پلاکتی سفت در بافت آلت موجب اختلال در نعوظ و بدشکلی آلت شده و عوارضی به دنبال دارد. این اختلالات رابطه زناشویی را دچار مشکل کرده و ممکن است باعث اختلالات روانی مانند افسردگی و اضطراب و شکست روابط می‌شود.

 

شاکویوتراپی در کلینیک فیزیوتراپی آلفا و با دستگاه اشتورز – ساخت سوئیس – انجام می‌پذیرد

دارو درمانی و عوارض جانبی در اختلال نعوظ

در اختلال نعوظ داروهایی مانند ویاگرا، با گشاد کردن رگ‌ها به افرایش نعوظ از لحاظ سفتی آلت و مدت این سفتی تأثیر گذار است و اما در بسیاری از افراد مخصوصاً در مردان با مشکل قلبی و دیابت توصیه نمی‌شود و می‌تواند باعث مرگ شود.

علایمی مانند آب ریزش بینی و چشم به همراه تنگی نفس، خستگی، درد کمر و قفسه سینه حتی در جوان ترها نیز بسیار آزاردهنده است.

این گروه از داروها باید نیم ساعت تا یک ساعت قبل از نزدیکی مصرف شوند و اگر زودتر یا دیر تر مصرف شود، موثر نخواهد بود.

متاسفانه بسیاری از داروهای بی‌کیفیت موجود در بازار، با عوارض بیشتری همراهند.

در کنار این موارد باید توجه داشت، بسیاری از مردان تمایل ندارند مصرف قرص را شریک جنسی شان بفهمد واین موضوع را یک نقطه ضعف می‌دانند.

درمان با شاک‌ویو فوکوس اشتورز سوئیس و توسط پزشک متخصص، درمان قطعی ناتوانی جنسی می‌باشد.

این روش بدون درد و غیر جراحی بوده و در ۴ تا۶ جلسه درمانی اثرات خود را در افزایش استحکام، قطر و مدت سفت بودن را نشان می‌دهد. مطالعات جدید بدون عارضه بودن این روش را ثابت کرده است.

 

شاک‌ویوتراپی چگونه اثر می‌کند؟

در اختلالات نعوظ شبکه عروقی آلت تناسلی آقایان ضعیف و ناکارآمد می‌شود.

شاک‌ویوتراپی فوکوس همان‌طوری که مقالات متعددی از ۱۰ سال قبل نشان می‌دهد، رگ‌سازی را تحریک و رگ موجود را ضخیم‌تر می‌کند. این رگ‌سازی باعث می‌شود تا قوای جنسی بازیابی شده و دیگر نیازی به استفاده از دارو نمی‌باشد. ماندگاری این روش تا حداقل سه سال ثابت شده است و در صورت لزوم قابل تکرار است. به این دلیل که این روش با امواج مکانیکی متمرکز عمل می‌کند روی رگ‌های نواحی دیگر بدن تأثیری ندارد.

تا کنون هیچ عارضه جانبی برای این درمان گزارش نشده است و همچنین فاقد درد می‌باشد. بسیار مهم است که بدانید روش غیر فوکوسی شاک‌ویو نه‌تنها مؤثر نیست، بلکه مضر هم هست.

در مرکز فیزیوتراپی آلفا بر اساس بهترین استانداردها و با روش علمی ابتدا بیماران ناتوانی جنسی با شرح‌حال دقیق و معاینات و آزمایش‌های لازم، تشخیصی دقیق درست داده می‌شوند و سپس کانديد درمان باشاک‌ویوتراپی و (PRP (P-Shot می‌شوند. ترکیب درمانی P-Shot با شاک‌ویوتراپی ESWT بهترین بیماران ناتوانی جنسی و مشکلات سایز و مشکلات انزال می‌باشد.

 

افزایش قوای جنسی مردان با شاک‌ویوتراپی

با افزایش سن، ناتوانایی جنسی افزایش می‌یابد به طوری که مردان در دهه حدود ۳۵ درصد و در دهه ۷۰ حدود ۷۸ درصد ناتوان جنسی هستند. در صورت ابتلا به دیابت و فشارخون این اختلال بیشتر می شود مصرف قرص بسیار پرعارضه و موقت می‌باشد، درمان با شاک‌ویو فوکوس اشتورز سوئیس توسط پزشک متخصص درمان قطعی برای درمان می‌باشد این روش بدون درد و غیر جراحی می‌باشد و در ۴ تا ۶ جلسه درمانی اثرات خود را در افزایش استحکام، قطر و مدت سفت بودن را نشان می‌دهد. مطالعات جدید بدون عارضه بودن این روش را ثابت کرده است.

 

درمان ناتوانایی جنسی مردان دیابتی با شاک‌ویوتراپی

بیماری دیابت با افزایش قند خون و ایجاد نوروپاتی بر روی قسمت‌های مختلف بدن از جمله عروق در هر قسمتی عوارض خاص خود را دارد، آسیب عروقی در پوست و اندام‌ها باعث ریزش مو، سردی دست‌وپا و تأخیر بهبود زخم‌ها می‌شود. آسیب عروق و عصبی در آلت تناسلی مردان مبتلا به دیابت، باعث کاهش قدرت جنسی و عدم به دست آمدن سفتی آلت می‌شود این گروه از بیماران معمولاً به دلیل عوارض قلبی نمی توانند و نباید از دارو های سفت کننده آلت مانند سیلد نافیل استفاده کنند زیرا باعث سکته قلبی می‌شود.

 

چرا شاک ویو انتخاب برتر است؟

بدون جراحی و بدون استفاده از داروی بیهوشی در محیط آرام در کلینیک دکتر مهراد شاک‌ویو توسط پزشک متخصص انجام می‌شود. شاک‌ویو درمانی بدون درد است و در ۶ جلسه با فواصل هفتگی انجام می‌گیرد. کاملاً غیرتهاجمی می‌باشد و هیچ‌گونه عارضه جانبی ندارد و اثرات درمانی بیمار در قوای جنسی و انزال دارد.

 

 

مزایای شاک‌ویو تراپی چیست؟

این درمان قدرت نعوظ را بیشتر کرده و زمان آن را افزایش می‌دهد و قدرت جنسی را افزایش داده و حس جنسی را بهبود می‌دهد. شاک‌ویو درمانی برای آقایان مبتلا به دیابت نیز تا ۷۰ درصد موثر می‌باشد و از مصرف دارو فرد را بی‌نیاز می‌کند. این روش در ۵۵۰ مرکز آمریکا انجام می‌پذیرد و مقالات متعددی اثربخشی آن را تأیید می‌کند.

  • افزایش توانایی نعوظ
  • بدون درد و سرپایی
  • بدون جراحی
  • بدون نیاز به بیهوشی
  • ماندگاری بالا
  • بدون عوارض دارویی
  • مطابق استانداردهای علمی و بین‌المللی
  • مدرن ترین روش درمانی

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.